Робочий зошит з дисципліни «Основи охорони праці»

Переглядів:  2555
Індекс: 00310
Робочий зошит з дисципліни «Основи охорони праці» для студентів гуманітарних факультетів / Н. В. Самойлова. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2015. – 60 с.

Робочий зошит розроблено для студентів факультету іноземних мов та факультету психології з метою ефективної організації самостійної роботи та поглиблення знань з питань організації та системи управління охороною праці; організації навчання з питань охорони праці; основ виробничої безпеки (основні положення електронебезпеки, пожежної безпеки); основ фізіології та гігієни праці; пропаганди знань

Основи охорони праці

Переглядів:  1261
Індекс: 00353
Основи охорони праці : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт / уклад. М. І. Кулик. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2015. – 76 с.

У методичних вказівках представлено чотири практичних роботи, які пов’язані з дослідженнями мікроклімату, освітлення, шуму у виробничих приміщеннях та вмісту шкідливих газів і парів у повітрі робочих зон, що впливають на самопочуття та здоров'я працівника, продуктивність та якість його праці, а також безпеку праці.

Ключові слова: